به پایگاه اطلاع رسانی سازمان انتقال خون استان فارس خوش آمدید
دوشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٦
آرشیو اخبار
 


بازدید امام جمعه لارستان از پروژه ساختمان در حال احداث انتقال خون
به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان فارس و به نقل از مدیر پایگاه انتقال خون لارستان، روز یکشنبه بیست و نهم بهمن ماه جاری ، حجه الاسلام والمسلمین موسوی نماینده ولی فقیه و امام جمعه لارستان با حضور در پایگاه انتقال خون این شهرستان از پروژه ساختمان در حال احداث این شهرستان بازدید کرد .
 دوشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
دوره آموزشی مدیریت ریسک و ممیزی داخلی کیفیت در شیراز برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان فارس دوره آموزشی سه روزه مدیریت ریسک و ممیزی داخلی کیفیت ازتاریخ بیست و چهارم لغایت بیست و ششم بهمن ماه جاری در سالن کنفرانس اداره کل انتقال خون استان فارس برگزار شد .
 دوشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
پرسنل آموزش و پرورش شهرستان آباده خون اهدا کردند
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس و به نقل از مدیر پایگاه انتقال خون آباده در پنجمین روز دهه مبارک فجر 1396 در حرکتی خیرخواهانه تعدادی از پرسنل آموزش و پرورش شهرستان آباده خون اهدا کردند.
 دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جشن دهه فجر و جشنواره غذای سالم در پایگاه انتقال خون آباده
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس و به نقل از مدیر پایگاه انتقال خون آباده دکتر جشن پیروزی انقلاب اسلامی در روز پنج شنبه 19 بهمن 1396 در پایگاه انتقال خون آباده برگزار شد. همچنین با برگزاری جشنواره غذای سالم با همکاری پرسنل پایگاه در این روز، دکتر فربد پیرامون نقش تغذیه سالم در سلامتی افراد سخنانی ایراد نمود .
 دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
اهدای خون پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان آباده در اولین روز دهه فجر
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس و به نقل از مدیر پایگاه انتقال خون آباده روز پنج شنبه 12 بهمن 1396 در اولین روز دهه مبارک فجر تعدادی از پرسنل شبکه بهداشت و درمان آباده با حضور در پایگاه انتقال خون با اهدای خون خود به یاری بیماران نیازمند به خون شتافتند
 دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
اهدای خون شهردار و پرسنل شهرداری آباده در چهارمین روز دهه مبارک فجر
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس و به نقل از دکتر فربد مدیر پایگاه انتقال خون آباده ، در حرکتی خداپسندانه و به نیت کمک به بیماران و نیازمندان به خون ، در چهارمین روز دهه مبارک فجر 1396 شهردار آباده به همراه تعدادی از پرسنل شهرداری با حضور در پایگاه انتقال خون این شهرستان اقدام به اهدای خون نمودند که ماحصل آن 20 واحد خون اهدائی بود.
 دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور مدیر کل و کارکنان انتقال خون فارس
تجدید میثاق کارکنان انتقال خون فارس با آرمانهای انقلاب در راهپیمائی 22 بهمن
همزمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، کارکنان اداره کل انتقال خون استان فارس یک‌دل و یک ‌صدا در روز پاسخگویی ملت ایران به یاوه گویی دشمنان در راهپیمایی ۲۲ بهمن حاضر شده و با رهبر فرزانه خود اعلام بیعت کردند.
 دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارکنان اداره اوقاف و امور خیریه استان فارس خون اهدا کردند
به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان فارس روز پنجشنبه نوزدهم بهمن ماه جاری همزمان با هشتمین روز دهه فجر انقلاب اسلامی جمعی از کارکنان اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس با حضور در ساختمان مرکزی انتقال خون استان فارس بخشی از خون خود را اهدا کردند.
 شنبه ٢١ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
اهدای خون رییس دادگستری شهرستان داراب
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس و به نقل از مدیر پایگاه انتقال خون داراب روز سه شنبه هفدهم بهمن ماه جاری ، در ششمین روز از دهه مبارک فجر ، رییس دادگستری شهرستان داراب به همراه دادستان و جمعی از قضات دادگستری با حضور در پایگاه انتقال خون داراب بااهدای خون به یاری بپماران نیازمند به خون شتافتند .
 چهارشنبه ١٨ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
اهدای خون فرمانده نیروی انتظامی شهرستان داراب
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس و به نقل از مدیر پایگاه انتقال خون داراب دوشنبه شانزدهم بهمن ماه جاری درپنجمین روز از دهه مبارک فجر، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان داراب به همراه جمعی از پرسنل این یگان با حضور در پایگاه انتقال خون داراب به یاری بیماران نیازمند به خون شتافتند .
 چهارشنبه ١٨ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>