به پایگاه اطلاع رسانی سازمان انتقال خون استان فارس خوش آمدید
چهارشنبه ٠٥ ارديبهشت ١٣٩٧
پایگاه آباده
 


دانش آموزان دبستان تلاش مروج فرهنگ اهدای خون میشوند
به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان فارس و به نقل از مدیر پایگاه انتقال خون آباده روز شنبه چهارم اسفند ماه جاری دانش آموزان پایه چهارم ابتدایی دبستان تلاش شهرستان آباده با خون و فراورده های خونی آشنا شدند .
 دوشنبه ٧ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
ورزش کلید طلایی سلامت مردان
برگزاری پویش هفته ملی "سلامت مردان ایرانی" در پایگاه انتقال خون آباده
به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان فارس و به نقل از مدیر پایگاه انتقال خون آباده روز شنبه پنجم اسفندماه جاری ، پویش هفته ملی "سلامت مردان ایرانی" که همه ساله در هفته اول اسفند ماه با هدف اطلاع رسانی و حساس سازی گروههای مختلف جامعه در خصوص اولویتهای سلامت مردان کشور برگزار میشود در پایگاه انتقال خون آباده برگزار شد.
 دوشنبه ٧ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
پرسنل آموزش و پرورش شهرستان آباده خون اهدا کردند
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس و به نقل از مدیر پایگاه انتقال خون آباده در پنجمین روز دهه مبارک فجر 1396 در حرکتی خیرخواهانه تعدادی از پرسنل آموزش و پرورش شهرستان آباده خون اهدا کردند.
 دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جشن دهه فجر و جشنواره غذای سالم در پایگاه انتقال خون آباده
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس و به نقل از مدیر پایگاه انتقال خون آباده دکتر جشن پیروزی انقلاب اسلامی در روز پنج شنبه 19 بهمن 1396 در پایگاه انتقال خون آباده برگزار شد. همچنین با برگزاری جشنواره غذای سالم با همکاری پرسنل پایگاه در این روز، دکتر فربد پیرامون نقش تغذیه سالم در سلامتی افراد سخنانی ایراد نمود .
 دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
اهدای خون پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان آباده در اولین روز دهه فجر
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس و به نقل از مدیر پایگاه انتقال خون آباده روز پنج شنبه 12 بهمن 1396 در اولین روز دهه مبارک فجر تعدادی از پرسنل شبکه بهداشت و درمان آباده با حضور در پایگاه انتقال خون با اهدای خون خود به یاری بیماران نیازمند به خون شتافتند
 دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
اهدای خون شهردار و پرسنل شهرداری آباده در چهارمین روز دهه مبارک فجر
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس و به نقل از دکتر فربد مدیر پایگاه انتقال خون آباده ، در حرکتی خداپسندانه و به نیت کمک به بیماران و نیازمندان به خون ، در چهارمین روز دهه مبارک فجر 1396 شهردار آباده به همراه تعدادی از پرسنل شهرداری با حضور در پایگاه انتقال خون این شهرستان اقدام به اهدای خون نمودند که ماحصل آن 20 واحد خون اهدائی بود.
 دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جلسه آموزش تغذیه در پایگاه آباده
به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان فارس و به نقل از مدیر پایگاه انتقال خون آباده روز یکشنبه یکم بهمن ماه جاری کلاس آموزش تغذیه درپایگاه انتقال خون آباده برگزار شد.
 دوشنبه ٢ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید دانش آموزان مقطع ابتدایی مدارس شهرستان آباده از انتقال خون
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس و به نقل از مدیر پایگاه انتقال خون آباده روز چهارشنبه بیست و دوم آذرماه دانش آموزان مدارس ابتدایی فاطمیه و فرهنگیان 1 و 2 شهرستان آباده با حضور در پایگاه انتقال خون آباده از بخشهای مختلف این مرکز دیدن کردند .
 شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت هفته پدافند غیر عامل
مدیر عامل وکارکنان معدن خاک نسوز استقلال و داوطلبان جمعیت هلال احمر آباده خون اهداء کردند
به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان فارس و به نقل از مدیر پایگاه انتقال خون آباده صبح روز چهارشنبه دهم آبان ماه جاری کارکنان معدن خاک نسوز و جمعیت هلال احمر این شهرستان در اقدامی مشترک به مناسبت هفته پدافند غیرعامل خون اهدا کردند .
 پنج شنبه ١١ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت هفته نیروی انتظامی
کارکنان نیروی انتظامی آباده خون اهداکردند
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس و به نقل از مدیر پایگاه آباده ، به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی ، کارکنان نیروی انتظامی آباده خون اهدا کردند.
 يکشنبه ١٦ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 صفحه بعدی >>