به پایگاه اطلاع رسانی سازمان انتقال خون استان فارس خوش آمدید
چهارشنبه ٠٥ ارديبهشت ١٣٩٧
پایگاه جهرم
 


آغاز اولین روز دهه فجر در پایگاه انتقال خون جهرم با اهدای خون فرهنگیان بسیجی
به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون فارس و به نقل از مدیر پایگاه انتقال خون جهرم پنجشنبه دوازدهم بهمن ماه جاری اولین روز دهه مبارک فجر، پایگاه انتقال خون جهرم میزبان حضور جمعی از فرهنگیان بسیجی اداره آموزش و پرورش شهرستان جهرم بود .
 شنبه ١٤ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت هفته پافند غیر عامل
مانورمشترک پدافندغیرعامل پایگاه انتقال خون و فرماندهی منطقه انتظامی جهرم
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس و به نقل از مدیر پایگاه انتقال خون جهرم به مناسبت هفته پدافند غیرعامل صبح روز چهارشنبه دهم آبان ماه جاری مانور مشترکی بین پایگاه انتقال خون و فرماندهی منطقه انتظامی جهرم انجام گرفت
 پنج شنبه ١١ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت هفته نیروی انتظامی
فرماندهی و رییس عقیدتی سیاسی پادگان آموزشی شهید دستغیب جهرم خون اهدا کردند
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس و به نقل از مدیر پایگاه جهرم در آخرین روز هفته نیروی انتظامی سرهنگ زاهدیان فرماندهی مرکز آموزشی شهید دستغیب این شهرستان در معیت رییس عقیدتی سیاسی، رییس حفاظت و جمعی از سربازان این مرکز آموزشی با حضور در پایگاه انتقال خون جهرم خون اهدا کردند.
 پنج شنبه ٢٠ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت هفته نیروی انتظامی
اهدای خون پرسنل منطقه انتظامی جهرم با شعارپلیس برای امنیت،امنیت برای همه
به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون فارس و به نقل از مدیر پایگاه جهرم ،روز دوشنبه هفدهم مهر ماه جاری به مناسبت هفته نیروی انتظامی جمعی از مسئولین و پرسنل منطقه انتظامی جهرم با حضور در پایگاه انتقال خون جهرم ، خون اهداکردند.
 سه شنبه ١٨ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
جهت تقدیر از کارکنان انتقا ل خون
حضور مدیر بیمارستان استاد مطهری جهرم در پایگاه انتقال خون
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس و به نقل از مدیر پایگاه انتقال خون جهرم رئیس و مدیر بیمارستان استاد مطهری به اتفاق تنی چند از پرسنل این بیمارستان و رئیس دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی جهرم به مناسبت نهم مرداد سالروز تاسیس سازمان انتقال خون ،با حضور در پایگاه انتقال خون جهرم ضمن گرامیداشت این روزبا اهداء شاخه گل و شیرینی از خدمات و زحمات پرسنل و مدیریت پایگاه انتقال خون جهرم تقدیر نمودند .
 سه شنبه ١٠ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
اهدای خون رئیس و کارکنان آبفای شهرستان جهرم
اهدای خون رئیس و کارکنان آبفای شهرستان جهرم
به گزارش روابط عمومی انتقال خون به نقل از مدیر انتقال خون جهرم ،چهارشنبه سوم اسفندماه رییس و کارکنان آبفای جهرم با مراجعه به انتقال خون ،بخشی از خون خود را به نیت کمک به بیماران و نیازمندان خون اهدا کردند.
 پنج شنبه ٥ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
اهدای خون جانشین فرماندهی مرکز آموزشی شهید دستغیب جهرم
به گزارش روابط عمومی و به نقل از مدیر پایگاه انتقال خون جهرم روز پنجشنبه بیست و هشتم بهمن ماه جمعی از پرسنل و کارکنان پادگان آموزشی شهید دستغیب جهرم به همراه جانشین و رئیس بهداری این مرکز با مراجعه به پایگاه انتقال خون، بخشی از خون خود را اهدا نمودند.
 پنج شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
اهداخون مردم شهر قیر با وجود باران شدید
تیم سیار خونگیری پایگاه جهرم در شهر قیر مستقر شد
به گزارش روابط عمومی انتقال خون به نقل از مدیر پایگاه جهرم روز پنجشنبه چهاردهم بهمن ماه جاری با وجود بارش شدید باران تیم سیار پایگاه انتقال خون جهرم از مردم نوع دوست این شهر خونگیری کرد.
 يکشنبه ١٧ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>