به پایگاه اطلاع رسانی سازمان انتقال خون استان فارس خوش آمدید
دوشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٦
اخبار پایگاه مرکزی
 


دوره آموزشی مدیریت ریسک و ممیزی داخلی کیفیت در شیراز برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان فارس دوره آموزشی سه روزه مدیریت ریسک و ممیزی داخلی کیفیت ازتاریخ بیست و چهارم لغایت بیست و ششم بهمن ماه جاری در سالن کنفرانس اداره کل انتقال خون استان فارس برگزار شد .
 دوشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور مدیر کل و کارکنان انتقال خون فارس
تجدید میثاق کارکنان انتقال خون فارس با آرمانهای انقلاب در راهپیمائی 22 بهمن
همزمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، کارکنان اداره کل انتقال خون استان فارس یک‌دل و یک ‌صدا در روز پاسخگویی ملت ایران به یاوه گویی دشمنان در راهپیمایی ۲۲ بهمن حاضر شده و با رهبر فرزانه خود اعلام بیعت کردند.
 دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارکنان اداره اوقاف و امور خیریه استان فارس خون اهدا کردند
به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان فارس روز پنجشنبه نوزدهم بهمن ماه جاری همزمان با هشتمین روز دهه فجر انقلاب اسلامی جمعی از کارکنان اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس با حضور در ساختمان مرکزی انتقال خون استان فارس بخشی از خون خود را اهدا کردند.
 شنبه ٢١ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
آیین تکریم و معارفه مدیر پایگاه انتقال خون آباده برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان فارس مراسم تکریم و معارفه مدیر پایگاه انتقال خون آباده با حضور دکترترابی قائم مقام مدیرکل انتقال خون استان فارس ، حیدری مسئول هماهنگی امور پایگاههای انتقال خون استان فارس ، فرماندار و بخشدار مرکزی شهرستان آباده، روسات ادارات و نهادهای شهرستان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.
 دوشنبه ١٦ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
کم خونی در فصل سرد
دعوت از فارسی ها برای اهدای خون
به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون دکتر کریمی مدیر کل انتقال خون استان فارس با اشاره به کاهش ذخایر خونی گفت : باتوجه به برودت هوا و کاهش حضور اهداکنندگان خون و نیاز به خون و فرآورده‌های خونی از تمامی هموطنان با گروههای مختلف خونی دعوت می‌شود برای اهدای خون به پایگاه‌ها و مراکز انتقال خون دراستان فارس مراجعه کنند.
 دوشنبه ٩ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
دریافت تاییدیه گواهینامه Iso9001:2015اداره کل انتقال خون فارس از شرکت MIC انگلستان
پس از بررسی و ارزیابی فرآیندهای فنی و مستندات این اداره کل توسط سرممیز شرکت بین المللی MIC، انتقال خون فارس تاییدیه گواهینامه 9001:2015Isoرا از این شرکت دریافت کرد.
 چهارشنبه ٤ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
پرسنل حفاظت فیزیکی بیمارستان دکتر چمران شیراز خون اهدا کردند
به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون فارس روز پنجشنبه بیست و یکم دی ماه جاری پرسنل حفاظت فیزیکی بیمارستان دکتر چمران با حضور در ساختمان مرکزی انتقال خون شیراز بخشی از خون خود را جهت کمک به بیماران و نیازمندان به خون اهدا کردند .
 شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
سمینار دو روزه مدیریت خون در شیراز برگزار شد
به گزارش روابط عمومی ، این سمینار دو روزه که به منظور آشنایی کادر درمانی با مدیریت بهینه ی خون و فراوردهای خونی برگزار شد ، شاهد حضور پزشکان و متخصصین از بیمارستان ها و مراکز درمانی استان فارس بود
 شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری سمینار آموزشی مدیریت خون توسط اداره کل انتقال خون فارس
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس و به نقل از دکتر کسراییان عضو هیئت علمی انتقال خون ایران و مسئول پژوهش و هموویژیلانس انتقال خون فارس و دبیر علمی سمینار ، روزهای سه شنبه و چهارشنبه ، 19 و 20 دی ماه جاری سمینار آموزشی مدیریت خون در شیراز برگزار می گردد .
 شنبه ١٦ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
دلیرمردان پادگان تیپ 37 زرهی شیراز خون اهدا کردند.
پادگان تیپ 37 زرهی شیراز ، روز خود را با اهدای خون دلیرمردانش آغاز کرد.
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس دلیرمردان پادگان تیپ 37 زرهی شیراز در اقدامی خداپسندانه اقدام به اهدای خون جهت کمک به بیماران نیازمند به خون نمودند .
 سه شنبه ١٢ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>