به پایگاه اطلاع رسانی سازمان انتقال خون استان فارس خوش آمدید
سه شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٧
پایگاه آباده
 


فرارسیدن هفته نیروی انتظامی و اهدای خون کارکنان مراکز اقلید و خرمبید و آباده
اهدای خون پرسنل فرماندهی نیروی انتظامی شهرستانهای آباده ،اقلید و خرمبید در هفته ناجا
با فرارسیدن هفته نیروی انتظامی جمعی از مسئولین و پرسنل زحمت کش نیروی انتظامی از شهرستانهای آباده ، اقلید و خرمبید در پایگاه ثابت انتقال خون آباده حضور یافتند و خون خود را به بیماران نیازمند به خون هدیه نمودند .
 يکشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اهدای خون ییشکسوتان دفاع مقدس درهفته دفاع مقدس
پیشکسوتان و بسیجیان دفاع مقدس در هفته دفاع مقدس اهدای خون نمودند
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس جمعی از بسیجیان و پیشکسوتان 8 سال دفاع مقدس با حضور در انتقال خون آباده اقدام به اهدای نمودند .
 سه شنبه ٣ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اهدای خون شهردار شهرستان ابرکوه استان یزد در پایگاه آباده
انتقال خون آباده میزبان شهردار محترم شهرستان ابرکوه استان یزد بود
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس و به نقل از مدیر محترم پایگاه آباده، شهردار شهرستان ابرکوه به مناسبت فرارسیدن دهه محرم اقدام به اهدای خون کرد .
 جمعه ٣٠ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اهدای خون فرماندار و معاونین محترم فرمانداری شهرستان آباده
فرماندار و کارکنان محترم فرمانداری آباده اقدام به اهدای خون نمودند
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس فرماندار ، معاونین و جمعی از کارکنان محترم فرمانداری آباده در یک اقدام خداپسندانه اقدام به اهدای خون نمودند .
 جمعه ٩ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دانش آموزان دبستان تلاش مروج فرهنگ اهدای خون میشوند
به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان فارس و به نقل از مدیر پایگاه انتقال خون آباده روز شنبه چهارم اسفند ماه جاری دانش آموزان پایه چهارم ابتدایی دبستان تلاش شهرستان آباده با خون و فراورده های خونی آشنا شدند .
 دوشنبه ٧ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
ورزش کلید طلایی سلامت مردان
برگزاری پویش هفته ملی "سلامت مردان ایرانی" در پایگاه انتقال خون آباده
به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان فارس و به نقل از مدیر پایگاه انتقال خون آباده روز شنبه پنجم اسفندماه جاری ، پویش هفته ملی "سلامت مردان ایرانی" که همه ساله در هفته اول اسفند ماه با هدف اطلاع رسانی و حساس سازی گروههای مختلف جامعه در خصوص اولویتهای سلامت مردان کشور برگزار میشود در پایگاه انتقال خون آباده برگزار شد.
 دوشنبه ٧ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
پرسنل آموزش و پرورش شهرستان آباده خون اهدا کردند
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس و به نقل از مدیر پایگاه انتقال خون آباده در پنجمین روز دهه مبارک فجر 1396 در حرکتی خیرخواهانه تعدادی از پرسنل آموزش و پرورش شهرستان آباده خون اهدا کردند.
 دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جشن دهه فجر و جشنواره غذای سالم در پایگاه انتقال خون آباده
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس و به نقل از مدیر پایگاه انتقال خون آباده دکتر جشن پیروزی انقلاب اسلامی در روز پنج شنبه 19 بهمن 1396 در پایگاه انتقال خون آباده برگزار شد. همچنین با برگزاری جشنواره غذای سالم با همکاری پرسنل پایگاه در این روز، دکتر فربد پیرامون نقش تغذیه سالم در سلامتی افراد سخنانی ایراد نمود .
 دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
اهدای خون پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان آباده در اولین روز دهه فجر
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس و به نقل از مدیر پایگاه انتقال خون آباده روز پنج شنبه 12 بهمن 1396 در اولین روز دهه مبارک فجر تعدادی از پرسنل شبکه بهداشت و درمان آباده با حضور در پایگاه انتقال خون با اهدای خون خود به یاری بیماران نیازمند به خون شتافتند
 دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
اهدای خون شهردار و پرسنل شهرداری آباده در چهارمین روز دهه مبارک فجر
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس و به نقل از دکتر فربد مدیر پایگاه انتقال خون آباده ، در حرکتی خداپسندانه و به نیت کمک به بیماران و نیازمندان به خون ، در چهارمین روز دهه مبارک فجر 1396 شهردار آباده به همراه تعدادی از پرسنل شهرداری با حضور در پایگاه انتقال خون این شهرستان اقدام به اهدای خون نمودند که ماحصل آن 20 واحد خون اهدائی بود.
 دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 صفحه بعدی >>