به پایگاه اطلاع رسانی سازمان انتقال خون استان فارس خوش آمدید
سه شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٧
پایگاه جهرم
 


دیدار مدیریت و پرسنل انتقال خون جهرم با نماینده ولی فقیه و امام جمعه این شهرستان
حجت الاسلام دکتر مدبّر با پرسنل انتقال خون دیدار نمود
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس ، روز شنبه 21 مهر ماه 97 مدیریت و جمعی از پرسنل انتقال خون شهرستان جهرم با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه جدید این شهرستان ملاقات و گفتگو نمودند.
 دوشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور پررنگ فرماندهی منطقه انتظامی شهرستان جهرم و قیرو کارزین در انتقال خون
تشکر و قدردانی مدیر پایگاه انتقال خون جهرم از نیروی انتظامی
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس و به نقل از دکتر محتشمی مدیر پایگاه انتقال خون جهرم ، در هفته نیروی انتظامی و به منظور گرامیداشت این هفته بیش از 120 نفر از پرسنل ایثارگر و جان برکف فرماندهی منطقه انتظامی شهرستان جهرم و قیرو کارزین و نیز جمع کثیری از پرسنل و سربازان مرکز آموزش شهید دستغیب ضمن مراجعه به پایگاه و اکیپ سیار انتقال خون جهرم مستقر در آن مرکزبه منظور کمک به بیماران و نیازمندان به خون بخشی از خون خود را اهدا نمودند.
 دوشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
فرارسیدن روز نیروی انتظامی و اهدای خون کارکنان این مرکز
اهدای خون کارکنان منطقه انتظامی شهرستان جهرم
با فرارسیدن هفته نیروی انتظامی جمعی از مسئولین و پرسنل زحمت کش این مرکز در شهرستان جهرم در انتقال خون حضور یافتند و خون خود را به هموطنان نیازمند به خون هدیه نمودند .
 پنج شنبه ١٩ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اهدای خون وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور در پایگاه انتقال خون شهرستان جهرم
آقای مهندس آذری جهرمی در انتقال خون جهرم اقدام به اهدای خون نمود .
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس، مهندس آذری جهرمی ، وزیر ارتباطات ضمن ملاقات با دکتر محتشمی مدیرپایگاه انتقال خون جهرم و با هدف کمک به بیماران و نیازمندان به خون، 450 سی سی از خون خود را اهدا کرد .
 پنج شنبه ٢٩ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آموزش پرسنل مسئول حمل ونقل خون بیمارستان پیمانیه در پایگاه انتقال خون جهرم
به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان فارس و به نقل از مدیر پایگاه جهرم روز سه شنبه نهم خرداد ماه ، آموزش حمل و نقل خون و فراورده های خونی در پایگاه انتقال خون جهرم برگزار شد .
 پنج شنبه ١٠ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاه آموزشی ارسال پلاسمای مازاد دارای لوله NAT
به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان فارس وبه نقل از مدیر پایگاه جهرم ، روز سه شنبه نهم خرداد ماه اولین کارگاه آموزشی آمادگی ارسال پلاسمای مازاد دارای لوله NAT با حضور کلیه مسئولین واحدها و پرسنل پایگاه انتقال خون جهرم در دفتر مدیریت برگزار گردید.
 پنج شنبه ١٠ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت گرامیداشت روز تالاسمی
اهدای خون فرمانده سپاه ناحیه مقاومت و جمعی از امدادگران هلال احمر جهرم
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس و به نقل از مدیر پایگاه انتقال خون جهرم ، صبح روز سه شنبه هجدهم اردیبشت ماه سرهنگ غلامرضا توکل فرمانده سپاه ناحیه مقاومت جهرم به همراه جمعی از پاسداران و امدادگران آهلال احمراین شهرستان با حضور در پایگاه انتقال خون ، بخشی از خون خود را اهدا نمودند.
 شنبه ٢٢ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز اولین روز دهه فجر در پایگاه انتقال خون جهرم با اهدای خون فرهنگیان بسیجی
به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون فارس و به نقل از مدیر پایگاه انتقال خون جهرم پنجشنبه دوازدهم بهمن ماه جاری اولین روز دهه مبارک فجر، پایگاه انتقال خون جهرم میزبان حضور جمعی از فرهنگیان بسیجی اداره آموزش و پرورش شهرستان جهرم بود .
 شنبه ١٤ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت هفته پافند غیر عامل
مانورمشترک پدافندغیرعامل پایگاه انتقال خون و فرماندهی منطقه انتظامی جهرم
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس و به نقل از مدیر پایگاه انتقال خون جهرم به مناسبت هفته پدافند غیرعامل صبح روز چهارشنبه دهم آبان ماه جاری مانور مشترکی بین پایگاه انتقال خون و فرماندهی منطقه انتظامی جهرم انجام گرفت
 پنج شنبه ١١ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت هفته نیروی انتظامی
فرماندهی و رییس عقیدتی سیاسی پادگان آموزشی شهید دستغیب جهرم خون اهدا کردند
به گزارش روابط عمومی انتقال خون فارس و به نقل از مدیر پایگاه جهرم در آخرین روز هفته نیروی انتظامی سرهنگ زاهدیان فرماندهی مرکز آموزشی شهید دستغیب این شهرستان در معیت رییس عقیدتی سیاسی، رییس حفاظت و جمعی از سربازان این مرکز آموزشی با حضور در پایگاه انتقال خون جهرم خون اهدا کردند.
 پنج شنبه ٢٠ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 صفحه بعدی >>